PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

W Internecie ludzie sami się znajdują

W Internecie ludzie sami się znajdują Image

W Internecie ludzie sami się znajdują

W sieci działają portale randkowe, które są w sposób oczywisty nastawione na budowanie relacji kończących się ślubem i posiadaniem dziećmi. Nie brakuje portali randkowych, które zapraszają do siebie tak zwanych singli i proponują możliwość spotkań, z których wyniknąć może wszystko.

Są portale randkowe nastawione na szybkie przygody, ale są też portale randkowe, na których najważniejszym punktem wycieczki jest nie tyle poszukiwanie partnera lub partnerki, co ciekawe spędzanie czasu na rozmowie związanej z naszymi zainteresowaniami, a jeśli przy okazji uda się znaleźć kogoś dla nas interesującego, tym lepiej.

Czy to oznacza, że portal randkowy jest tak naprawdę niepotrzebny i wystarczy wejść do Internetu? Nie do końca. Ten stan rzeczy pozwala nam raczej lepiej zrozumieć portale randkowe.

Miłość tuż za rogiem

Skąd w ogóle wziął się fenomen portali randkowych, zwłaszcza tych o profilu niejako doszywającym randki internetowe do innych działań? Nawiasem mówiąc, portale randkowe nastawione na hobby i zainteresowania są dzisiaj większym rynkiem niż portale randkowe skupione mocno na samym randkowaniu.

Odpowiedź na tak postawione pytanie wcale nie jest trudna czy skomplikowana, ponieważ wszyscy mamy miłość twardo zakodowaną w naszych genach. Jeśli siedzimy teraz przed komputerem lub czytamy ten tekst na ekranie telefonu, możemy ze stuprocentową pewnością powiedzieć, że każdy z naszych przodków w prostej linii znalazł na jakimś etapie swojego życia miłość. Inaczej by nas po prostu nie było. Portale randkowe i randki internetowe są po prostu ułatwieniem dla nas, dodatkowym i wygodnym mechanizmem XXI wieku.

Brak typowych ograniczeń

Do niedawna naszym źródłem miłości było otoczenie: zwykle przyjaciele naszych przyjaciół. Obecnie częściej korzystamy z Internetu. Dlaczego? Bo  spędzamy tutaj znacznie więcej czasu. Portali randkowych nie należy traktować jako jakiegoś nietypowego narzędzia, specjalnego mechanizmu, który będzie stanowił substytut dla naszej nieadekwatności.

Portal randkowy jest zwyczajnie miejscem, gdzie spotykają się single, a od innych miejsc w Internecie różni się tym, że pozwala nam poszukiwać osób o określonym profilu odnoszącym się właśnie do tej sfery naszego życia. Właściciele takich serwisów randkowych na pewno potwierdzą, że z całą pewnością portale randkowe są wyjątkowymi miejscami w Internecie, gdzie można spotkać miłość swojego życia.

Author | admin Comments | 0 Date | 26 lutego, 2019

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *