PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Co to jest uwodzenie?

Co to jest uwodzenie? Image

Co to jest uwodzenie?

Zastanówmy się czym właściwie jest uwodzenie, na czym polega i do czego zmierza podczas kontaktu dwojga ludzi. Miłość można podzielić na uczucia i emocje, a każde z nich jest silne i wywołuje wiele kontrowersyjnych reakcji. Oczywiście w miłości jest także miejsce na uwodzenie, albowiem jeżeli podoba nam się konkretna osoba, próbujemy ją w jakiś sposób zdobyć i tutaj pojawiają się właśnie elementy uwodzenia. także w portalu randkowym podczas podrywu, występuje wiele elementów uwodzenia.

Różnice między miłością a zakochaniem

Jak czuje się człowiek kiedy kogoś naprawdę kocha? Co czuje gdy właśnie został trafiony strzałą Amora i zakochał się w drugiej osobie? Jakie są różnice pomiędzy kochaniem a zakochaniem? Czy możliwe jest samo zakochanie bez prawdziwego kochania? Miłość z pewnością nie jest łatwym uczuciem. To dość skomplikowane i wciąż nurtujące uczucie, które czasami przeplata się także z nienawiścią. Ludzie mawiają, że od miłości do nienawiści jest tylko jeden krok. Istnieje w tym jakaś prawda, albowiem miłość jest bardzo silnym uczuciem, a stan zakochania wywołuje w nas ogromne emocje, dlatego gdy zostajemy zranieni przez osobę którą kochaliśmy, pozostaje już tylko nienawiść.

Co to są uczucia?

Uczucia to nasze zmysły. Czujemy dotyk, słyszymy głos, czujemy zapach i smak oraz widzimy wszystko co nas otacza. Kiedy na dworze jest zimno, czujemy dokładnie to samo, kiedy zaś świeci słońce i przypieka nam w plecy, czujemy przyjemne ciepło. Uczucia to nie tylko znane nam zmysły. Uczucia to również miłość. Tutaj pojawiają się wyraźne różnice, albowiem kobieta kocha i czuje tą miłość zupełnie inaczej niż mężczyzna. Kobieta bardziej odczuwa miłość za pomocą dotyku, smaku i węchu, mężczyzna natomiast zwykle jest wzrokowcem i całą miłość czuje za pomocą tego co widzi. Oczywiście takie stwierdzenia nie są regułą, choć statystycznie rzecz ujmując właśnie tak postrzegany jest świat przez kobiety i mężczyzn. dlatego posiadając profil w portal randkowym, tak istotne jest ciekawe zdjęcie oraz umiejętność zainteresowania podczas pierwszej randki online.

Czym są emocje?

Emocje są bardzo podobne do uczuć i często są mylone przez kobiety czy mężczyzn. Za pomocą emocji uwodzimy i jesteśmy uwodzeni, nie zależnie od tego czy uwodzi kobieta czy mężczyzna. Do najważniejszych emocji zaliczamy szczęście, strach, poczucie bezpieczeństwa, zaskoczenie, podniecenie oraz wiele innych odczuć, które szybko przychodzą i odchodzą. Właśnie dlatego zauroczenie, inaczej zwane stanem zakochania, tak szybko przemija i przeradza się w miłość, albo w uczucie pustki bez emocji i bez uczuć.

Author | admin Comments | 0 Date | 10 maja, 2021

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *