PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Przez termometr do serca

Przez termometr do serca Image

Przez termometr do serca

Chociaż tytuł wpisu może brzmieć wręcz zabawnie, jest on oparty na szeroko zakrojonych i wielokrotnie potwierdzanych badaniach naukowych. Związane są one z tym, jak nasze organizmy reagują na różne bodźce, w tym przede wszystkim na wysoką temperaturę.

Mówiąc w największym uproszczeniu, jeśli chcemy zrobić dobre wrażenie na randce, musimy się postarać, żeby było cieplutko. Osiągnąć to można co najmniej na kilka sposobów.

O co chodzi z tym ciepełkiem?

Zacznijmy jednak po kolei, ponieważ musimy sobie wytłumaczyć, o co właściwie chodzi z wysoką temperaturą. A jest to bardzo ciekawe.

Chodzi bowiem o fakt, iż nasze organizmy nie są tak do końca przystosowane do życia w warunkach, jakie są dookoła nas. Jest nam po prostu za zimno. Wymyśliliśmy różnego rodzaju ubrania, domy i grzejniki, przez co najlepiej czujemy się opatuleni kocykiem, a najlepiej chowając się pod kołdrą.

W większym stopniu jest to prawdziwe w przypadku kobiet, które mają naturalnie poważniejszy kłopot z temperaturami, ale panowie, chociaż rzadziej się do tego przyznają, mają dokładnie to samo. Mamy to w genach. Osoba, której jest wygodnie i ciepło, będzie w stosunku do nas zdecydowanie pozytywniej nastawiona. Zresztą nie bez powodu z miłością najbardziej kojarzy nam się łóżko.

Ciepłe jedzenie i napoje

Klasyczna randka, na której wybieramy się do restauracji, to znakomity pomysł. Zjedzenie i wypicie czegoś ciepłego od razu poprawia nam nastrój i otwiera nas na perspektywę nowej, ciekawej znajomości. Nawet ranka online jest przyjemniejsza, jeśli akurat się coś zjadło czy wypiło ulubioną kawę. Z kolei portal randkowy najlepiej odwiedzać właśnie w łóżku, albo przynajmniej pod kocykiem.

Kawiarnie i herbaciarnie

Na szybkie spotkanie nie ma lepszego miejsca od kawiarni czy herbaciarni. Gorący napój łagodzi obyczaje i sprawia, że jesteśmy pozytywniej nastawieni do świata i tym samym do siebie nawzajem. Takie miejsca wybieramy intuicyjnie, chociaż nie do końca wiemy dlaczego.

Taniec

Inny sposób na rozgrzanie się to od zawsze taniec.  Ma on oczywiście swoje własne zalety, ale poprawienie nastroju związane z wyższą temperaturą ciała jest nie bez znaczenia. Jeśli nie lubimy tańczyć, pomyślmy o innej rozgrzewającej aktywności.

Alkohol

Rozgrzewać może też oczywiście alkohol, chociaż to akurat jest temat dość kontrowersyjny. Nie warto zaczynać znajomości przy alkoholu, a na pewno nie przy jego większych ilościach, ponieważ związek może się okazać bardzo krótki i wyjątkowo burzliwy.

Author | admin Comments | 0 Date | 28 stycznia, 2021

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *