PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Speed dating

Speed dating Image

Speed dating

Co to jest speed dating i czy warto inwestować swój czas na tą nowoczesną metodę poznawania ludzi? Czy są to wyłącznie randki w sieci, czy można bezpośrednio spotkać się i poznać z innymi kobietami i mężczyznami? Dla kogo jest speed dating?

Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć w poniższym artykule. Tłumacząc dosłownie pojęcie speed dating, możemy powiedzieć że są to szybkie randki, dzięki którym w krótkim czasie osoby uczestniczące w zabawie mają stwierdzić, czy wzajemnie do siebie pasują.

Pytania na speed dating

Najpierw trzeba się zarejestrować w sieci, a potem stawić na umówionym spotkaniu speed dating, w trakcie którego nawiązywane są szybkie randki z innymi singlami, którzy tak jak Ty poszukują szczęścia i miłości w sieci.

To od nas zależy jakie pytania na speed dating zadamy, ale mamy na to zwykle od 5 do 7 minut. Potem następuje zmiana i tak przechodzi się od stolika do stolika, aż do ostatniej osoby uczestniczącej w speed dating.

Czy speed dating działa?

Portale randkowe również organizują speed dating, na łamach swojego serwisu randkowego bądź organizując speed dating w umówionym za pośrednictwem maila miejscu.

Czy speed dating działa? Czy istnieją realne szanse na znalezienie w ten sposób miłości? Oczywiście że tak. Wystarczy tylko spotkać swoją drugą połówkę i związać się z nią w trwały związek.

Tematy na speed dating

Spotkanie speed dating trwa kilka godzin, a jego długość zależy od liczby osób wcześniej zarejestrowanych. Uczestnicząc w speed dating, mamy możliwość w przeciągu kilku godzin poznać kilkanaście osób, co daje o wiele większe szanse na znalezienie właściwej osoby.

Jakie tematy na speed dating wybrać? W kilka minut nie da się opowiedzieć całego życiorysu, dlatego tematy powinny być konkretne i zwięzłe, aby w czasie 5 minut jak najwięcej dowiedzieć się o swoim potencjalnym partnerze.

Author | admin Comments | 0 Date | 8 stycznia, 2022