PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Jak uwodzić mężczyzn?

Jak uwodzić mężczyzn? Image

Jak uwodzić mężczyzn?

Zakładanie mini to droga na skróty w świecie uwodzenia mężczyzn i wcale nie musi ona być skuteczna. Znacznie skuteczniej można sobie poradzić innymi metodami, chociaż oczywiście ta też nie jest zła.

Panowie „lecą” na koronki, zakochują się w rozcięciach na udzie i lubią wyeksponowany dekolt, co jednak wcale nie oznacza, że zignorują inne walory ubioru. Czym konkretnie przyciągnąć do siebie panów?

Tajemniczość

Konieczne jest rozsiewanie wokół siebie aury tajemniczości oraz swoistej niepewności. Mężczyzna powinien być z miejsca zaintrygowany, a jedno spojrzenie kobiety musi być czymś, co z miejsca sprawi, że panowie będą chcieli się o niej dowiedzieć jak najwięcej.

Pozostaw wiele rzeczy ukrytych

Szczegóły, które pozostają poza linią wzroku mężczyzny, są dla niego zazwyczaj dużo bardziej ekscytujące. Oznacza to, że za bardzo wyzywający ubiór będzie miał przeciwne działanie, ponieważ nie pozostanie już ani grama tajemniczości.

Panowie powinni się zastanawiać, co kryje się pod ubraniem kobiety, chociaż oczywiście można im trochę ułatwić rozważania poprzez zastosowanie koronek czy bardzo prześwitującego materiału. Ciekawym sposobem uzyskiwania takiego efektu jest też biżuteria o mocno błyszczącej charakterystyce. Utrudnia ona skupienie uwagi, przez co panowie zazwyczaj są jeszcze bardziej zainteresowani. Działa na nich niczym wabik.

Odpowiednia fryzura

Kolejnym krokiem w kierunku seksownej tajemniczości jest zawsze fryzura. Dobrze jest, jeśli delikatnie zakrywa twarz i pozwala minimalnie ukrywać spojrzenie, co nie oznacza koniecznie, że musi to być fryzura oparta o włosy długie. Krótkie cięcie z grzywką spadającą na oczy, pazurki lub zalotne pasemka, których „zapomina się” upiąć, to wszystko bardzo dobry kierunek uwodzenia.

Makijaż

W makijażu na podryw zdecydowanie najważniejsze są oczy. Długie rzęsy w połączeniu z tak zwanymi smoky eyes to kolejny gwóźdź do trumny męskiego stanu wolnego.

Zachowanie

Na pierwszym spotkaniu warto jest dowiedzieć się czegoś o sobie nawzajem, ale na pewno nie powinno się wykorzystywać tej okazji do zaprezentowania całej historii życia.

Jeśli mężczyzna będzie musiał cały czas odkrywać sekrety z życia swojej partnerki, będzie po prostu wniebowzięty. Krok po kroku należy docierać do coraz bardziej pikantnych szczegółów i nigdy nie pozwalać, by mężczyzna już po chwili wiedział o nas praktycznie wszystko.

Author | admin Comments | 0 Date | 15 stycznia, 2019

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *