PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Podryw musi sprawiać przyjemność – nieraz to sama pogoń za króliczkiem jest istotą polowania

    Home  /  Relacje damsko-męskie  /  Podryw musi sprawiać przyjemność – nieraz to sama pogoń za króliczkiem jest istotą polowania

Podryw musi sprawiać przyjemność – nieraz to sama pogoń za króliczkiem jest istotą polowania Image

Podryw musi sprawiać przyjemność – nieraz to sama pogoń za króliczkiem jest istotą polowania

Czy każdy podryw ma na celu wyselekcjonowanie męża na resztę życia? Poza skrajnie rzadkimi przypadkami, oczywiście nie. Wręcz przeciwnie, w dzisiejszych czasach wiele osób wydaje się zupełnie zapominać, że jakiekolwiek rodzaje flirtu i podrywu mają w konsekwencji skutki obejmujące związki, także te bardziej trwałe. W pierwszej fazie znajomości niezdrowym byłoby myślenie o zbyt daleko idących konsekwencjach i warto jest się skupiać przede wszystkim na tu i teraz. Także dlatego, że jeśli chwila obecna nie będzie odpowiednio przyjemna, nie będzie chwili późniejszej.

Flirt to wielka przyjemność, kiedy tylko jest prowadzony prawidłowo. Jest to przyjemność dla obojga, więc wielu panów flirtuje nawet bez żadnych poważniejszych intencji, a panie są w stanie poddać się flirtowi ze strony mężczyzn nie budzących ich specjalnego zainteresowania. Jest to w pełni normalne i nie powinno to nikogo dziwić. Panowie powinni to bezwzględnie wykorzystywać.

Jeśli ich zadaniem jest sprawianie przyjemności, co w zasadzie muszą robić? Przede wszystkim, muszą sprawiać, by kobieta się dobrze czuła w ich towarzystwie. Oznacza to pozytywne nastawienie do niej, do siebie i do otoczenia. W ten sposób można zarażać swoim optymizmem i sprawiać, że wszyscy wokół będą także pozytywnie nastawieni do nas.

W czasie flirtu, osób wokół nie powinno być oczywiście za dużo. Ważna jest intymność i skupienie się na drugiej osobie. Kobiety uwielbiają być w centrum uwagi, a i panowie nie mają nic przeciwko temu. Skupienie się na kobiecie jest tutaj absolutnie kluczowe i w czasie flirtu nie może być tak, że ktoś będzie sie zajmował swoimi sprawami czy będzie naburmuszony ze względu na zły dzień w pracy. W czasie flirtu jak w seksie – istnieje tylko druga osoba.

Ogromne znaczenie dla sukcesu flirtu ma swoboda prowadzenia konwersacji. Najłatwiej ją uzyskać właśnie wtedy, kiedy samemu czerpie się przyjemność z flirtu i bez jakichś zobowiązań czy oczekiwań prowadzi się wesołą wymianę zdań, sugestii, aluzji i półsłówek. Dzięki takiej grze co jakiś czas pojawi się małe zwycięstwo coraz bardziej motywujące do stawiania kolejnych kroków.

Co niesie przyszłość – podryw z wieloma otwartymi drogami jest najlepszy

Jak już zostało powiedziane, podryw nie jest selekcją kandydatów i kandydatek do ołtarza. Prowadzony w ten sposób stanowi doświadczenie wyjątkowo nieprzyjemne. Ale czy można go zaczynać z osobą, z którą na pewno nigdy się nie będzie miało żadnych planów? Zdecydowanie nie, ponieważ flirt w takim wypadku trąci absurdem. Przyjemność płynąca z flirtu związana jest właśnie z szeregiem opcji, jakie potencjalnie pojawiają się na ścieżkach przyszłości. Nie jesteśmy gotowi, by iść którymś z tych szlaków i na tę chwilę na pewno jeszcze nie chcemy, ale sugerujemy to i druga osoba może się poczuć pochlebnie dzięki temu nie do końca poważnemu stwierdzeniu. W ten sposób robi się kolejne małe kroczki w kierunku związku, a sam flirt nabiera tempa.

Podobieństwa się przyciągają – łatwiej jest dopasować się osobom do siebie podobnym

Chociaż to podobno przeciwieństwa się przyciągają, w świecie romansu ma to zastosowanie tylko do krótkich i burzliwych znajomości. Przeciwieństwa mogą się bowiem przyciągać, ale potem szybko trafiają wzajemnie na rafy koralowe i po krótkiej fascynacji nastaje faza odrzucenia. Z kolei osoby do siebie podobne, z podobnym temperamentem i typem osobowości, zazwyczaj są w stanie szybciej nawiązać nić porozumienia i efektywniej ze sobą współpracować w czasie flirtu.

Realne pary, jakie mogą się tworzyć, są oczywiście bardzo różne. Można powiedzieć, że młoda dziewczyna szukająca zamożnego pana w średnim wieku nie szuka podobieństw. Z drugiej strony, ona szuka stabilizacji i oparcia, a on szuka kogoś, kim mógłby się zaopiekować. Nawzajem spełniają swoje oczekiwania, co w sposób efektywny pozwala na nawiązanie nici porozumienia. Podobnie jest w przypadku wielu innych par tylko z pozoru różnych.

Podobieństwa są wielkim przyjacielem osób flirtujących, gdyż ułatwiają flirt. Łatwiej jest dzięki nim znaleźć wspólny rytm flirtowania, wyznaczać bezpieczne granice czy zachowywać bezpieczne maski w czasie flirtowania. Z czasem podryw zawsze przekształca się w odkrywanie, czy druga osoba do nas pasuje, a w tej kwestii podobieństwa mają zdecydowanie największe pole do odegrania.

Warto zaznaczyć, że mężczyźni mają na tym polu znacznie większą tolerancję i dla nich normalnym jest nawiązywanie flirtu z wieloma kobietami w krótkim czasie. Panie są zazwyczaj dużo bardziej wybredne i szybciej będą kończyć znajomość w jej wczesnych fazach.

Podrywanie kosmitek – każda kobieta jest inna i nie wiadomo, która jest dla nas

W podrywie mogą pojawiać się także bariery. Ich katalog można łatwo poznać poprzez założenie konta na jednym z serwisów jakimi są portale randkowe, specjalizujące się w różnego rodzaju testach dopasowania osobowości. Okaże się, że na przykład palenie papierosów czy stosunek do alkoholu może sprawić, że część osób nie będzie miała szans na poznanie innych osób. Będą dla siebie wirtualnie nie istnieć. W przypadku podrywu też można spotkać się z wieloma barierami, które będą poważnie utrudniały flirt i sukces w naszym przedsięwzięciu. Nie należy poddawać się pokusie skłaniającej mężczyzn do tego, by próbować tylko z kobietami, które wydają się bliskie ideału. Zazwyczaj taki sposób postępowania nie oferuje wielu sukcesów i do tego rodzi frustrację. Oczekiwania są wysokie, a nie ma nikogo, kto byłby w stanie je realnie spełnić.

Trzeba mieć tutaj na uwadze, że ludzie są bardzo różni i mogą mieć bardzo różne zapatrywania. Jeden fałszywy krok w czasie podrywu nie powinien oznaczać klęski całego przedsięwzięcia. Z drugiej strony, trzeba sobie zdawać sprawę, że różne okoliczności mogą mimo wszystko oznaczać ślepą uliczkę. Jeśli kobieta jest niedługo po rozstaniu, flirt z nią może skończyć się katastrofą. Jeśli kobieta jest też całkowicie negatywnie nastawiona do pomysłu flirtu, nie należy próbować po raz drugi lub trzeci. Nie każdy flirt będzie udany i z tych nieudanych też trzeba wyciągać lekcję.

Nie ma jednej drogi do uwodzenia – trzeba znaleźć własny sposób

Author | admin Comments | 0 Date | 11 sierpnia, 2018

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *