PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Pierwsza randka – o czym nie rozmawiać?

Pierwsza randka – o czym nie rozmawiać? Image

Pierwsza randka – o czym nie rozmawiać?

Kiedy wybierasz się na pierwszą randkę, często myślisz jak oka się potoczy, o czym będziecie rozmawiać, jakich tematów powinieneś unikać. Z pewnością nie raz spotkałeś się z poradnikami na temat pierwszej randki, w których autorzy piszą na przykład o stylu ubierania, sposobie zachowania się względem partnera/partnerki i innych ważnych bądź mniej ważnych kwestiach.

Ale czy wiesz, jakich tematów nie powinieneś poruszać na randce? Czy masz plan na scenariusz swojej pierwszej randki? Istnieją takie tematy, o których najlepiej nie rozmawiać. Zastanów się nad nimi i wyeliminuj, aby nie popełnić gafy.

Stres i zdenerwowanie

Na pierwszej randce zwykle dominuje uczucie zdenerwowania i napięcia, dlatego często nie myślimy o tematyce rozmów, a to co wychodzi już w trakcie randki nie zawsze jest dobre. Szukamy sposobu, aby wywrzeć jak najlepsze wrażenie na osobie nam towarzyszącej, niestety bardzo często skutek jest odwrotny do zamierzonego.

Spokój to podstawa

Po pierwsze zachowaj spokój i opanowanie, stres w niczym Ci nie pomoże, a jedynie może zaszkodzić. Przygotuj sobie już w domu listę pytań, jakie możesz zadać na randce, wykluczając rzecz jasna drażliwe tematy.

Poprzednie związki…

Pierwsza randka to nie czas na zwierzenia i wypłakiwanie się w ramie, bądź co gorsza porównywanie poznanej osoby do byłego partnera/partnerki. I nie ważne czy mówimy o zaletach czy wadach w swoich poprzednich związkach, kompan naszej rozmowy nie będzie zadowolony z tak poruszonej kwestii.

Warto nowy związek zaczynać bez porównań i żali, istotniejsza powinna być dla nas osobowość nowo poznanej osoby, niżeli historie miłosne sprzed lat. Rozmowy o byłych partnerach mogą mieć miejsce, ale o wiele później, nikt na początku znajomości nie będzie chciał słuchać, a tym bardziej zwierzać się ze swoich już przeżytych związków miłosnych.

Plany na przyszłość…

To kobiety głównie planują przyszłość, myślą o rodzinie, dzieciach, a nawet wnukach. Dlatego przestrogą dla kobiet powinno być stwierdzenie, że o tego rodzaju planach na przyszłość nie rozmawia się na pierwszej randce. Randka jest po to, aby się poznać, znaleźć wspólne zainteresowania, oswoić z nowymi doznaniami. Planowanie przyszłości i zaciąganie nowo poznanego faceta przed ołtarz z pewnością skończy się porażką.

Tematów na pierwszą randkę, których nie powinniśmy poruszać, jest o wiele więcej. Najważniejsze jest wyczucie i taktowność na randce. Sami powinniśmy wyczuć, jakie tematy mogą drażnić, a jakie bawić, aby pierwsza randka zakończyła się powodzeniem i zaproszeniem na kolejne spotkanie.

Author | admin Comments | 0 Date | 31 maja, 2020

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *