PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Nauka flirtu

Nauka flirtu Image

Nauka flirtu

Panuje przekonanie, że umiejętność flirtu to coś, z czym człowiek się rodzi. Coś jak charyzma – albo się ją ma, albo się jej nie ma. W obu przypadkach przekonanie jest zupełnie nietrafione, ponieważ flirt, tak jak wszystkie interakcje społeczne, jest umiejętnością. Zdecydowanie lepiej jest porównywać to do pływania lub uprawiania jakiegoś innego sportu.

Predyspozycje i umiejętności

Każdy z nas ma oczywiście jakieś predyspozycje i wiadomo, że osoba niska nie będzie dobrym koszykarzem. Zabraknie jej tych kilku centymetrów do gry zawodowej, ale przecież tutaj nie o zawodowstwo chodzi. Sami zawodowcy także nie startowali z pozycji mistrzów. Można przywołać tutaj Michaela Jordana, uznawanego za największy talent w tym sporcie w historii. Nota bene, też bynajmniej nie najwyższy zawodnik. Jordan nie potrafił robić wsadów, ale długo trenował tylko ten element gry i się go nauczył. Do tego dołożył jeszcze naukę taktyki i strategii, dzięki czemu został mistrzem.

Wiele osób ma tak jakby dar rozmawiania z ludźmi. Jest to efekt ich socjalizacji we wczesnym dzieciństwie. Dużo wtedy ćwiczyli, a potem szło im łatwiej dzięki odpowiedniemu fundamentowi, więc ćwiczyli jeszcze więcej. Stąd potem ich łatwiejsze wejście w świat dorosłego flirtu.

To musi „zaskoczyć”

Pierwsza lekcja pływania to jeden wielki chaos. Znamy teorię pływania, ale realia wody są zupełnie inne. Z flirtem jest bardzo podobnie i do momentu, kiedy niewidzialna przekładnia w naszych głowach nie przestawi się na właściwy tor, będziemy mieli problemy. Kiedy to tylko nastąpi, będzie już coraz łatwiej. Na początku oczywiście jeszcze nikomu nie będzie szło za dobrze, ale już będzie podążał we właściwym kierunku.

Praktyka czyni mistrza

Praktyka jest ważna, ale zdobywanie doświadczenia jest niestety trudne. Trzeba pamiętać, że tylko niewielka ilość kobiet w ogóle będzie zainteresowana flirtem. Zazwyczaj 2-5 na 20 są chętne do rozpoczęcia flirtu, bo mężczyzna nie podoba im się fizycznie, są w związku lub nie szukają tego dnia flirtu. Oznacza to, że jeśli ktoś podchodzi do kliku nowych kobiet w każdy piątkowy wieczór, ilość realnego treningu we flircie jest znikoma. Dlatego konieczne jest nastawienie się na dużo bardziej energiczne działania w tym kierunku, co będzie oznaczało  podchodzenie do kilkunastu kobiet jednego wieczora przy każdej możliwej okazji wyjścia z domu, jaka tylko będzie się nadarzała.

 

Author | admin Comments | 0 Date | 21 września, 2018

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *