PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Skuteczne polowanie na faceta

Skuteczne polowanie na faceta Image

Skuteczne polowanie na faceta

W byciu singielką nie ma nic złego, ale przynajmniej od czasu do czasu warto jest sobie znaleźć faceta. Jak go upolować?

Uogólnienie we flircie to porażka

Podryw to świat stereotypów i wiele osób ma swoje proste recepty na niego, które oczywiście zupełnie nie działają. Panowie czasami wolą pokazać furę lub mięśnie, co zazwyczaj do niczego nie prowadzi. Panie nie bywają lepsze, bo też potrafią uwydatnić zbyt wiele na widok publiczny i czekać na amanta. Zawsze trzeba być sobą i szukać drugiej osoby, która też jest sobą.

Nagość już nie działa

Nagość działa w tym sensie, że jeśli nie ma się specjalnych wymagań i szuka się też kogoś bez jakichś sensownych standardów, można szybko, łatwo i przyjemnie kogoś znaleźć. Nie należy jednak po takiej osobie spodziewać się z specjalnie dużo klasy i stylu. Jest to problem tym bardziej, że kobiety, według których facetom tylko jedno w głowie, zazwyczaj epatują nagością i potem dziwią się, że przyciągają do siebie tylko określony podtyp gatunku męskiego.

W przyciąganiu wyglądem nie ma oczywiście nic zdrożnego, jeśli tylko nie jest to przyciąganie wulgarne. Swoją drogą, jak poznać, że mężczyzna jest realnie zainteresowany osobą, jeśli nie może oderwać wzroku od biustu.

Gdzie on się schował?

Kobiety często zadają sobie pytanie, gdzie podziali się ci wszyscy szarmanccy i inteligentni mężczyźni? Prawdziwym problemem nie są tutaj ukrywający się panowie, ale kobiety, których poszukiwania prowadzone są w bliżej nieokreślonych miejscach. Porządni mężczyźni są wszędzie dookoła i jeśli tylko da się im szansę, mogą bardzo pozytywnie zaskoczyć. Szukanie mężczyzny w miejscach, które się normalnie odwiedza to zdecydowanie najlepszy sposób także dlatego, że prawdopodobnie taki mężczyzna będzie miał od razu bardzo podobne upodobania i zainteresowania, co jest pierwszym krokiem do sukcesu.

Zadeklaruj się

Ważnym elementem kobiecej sztuki uwodzenia jest przekazywanie odpowiednich sygnałów mężczyźnie. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach opanowanych przez wojujący seksizm, jest zdolność kobiety do zamanifestowania swoich sympatii. Współczesny mężczyzna często boi się wykonać pierwszy krok ze względu na ryzyko bezpardonowego, nienawistnego ataku, jaki może pojawić się w odpowiedzi. Dlatego umiejętność subtelnego i zarazem efektywnego komunikowania swojego zainteresowania i otwartości na zainteresowanie ze strony mężczyzny będzie zdecydowane pomocna.

Author | admin Comments | 0 Date | 1 października, 2018

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *