PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Zdjęcie w profilu randkowym – jakie ma znaczenie?

Zdjęcie w profilu randkowym – jakie ma znaczenie? Image

Zdjęcie w profilu randkowym – jakie ma znaczenie?

Zakładając profil w portalu randkowym często nie myślimy o znaczeniu dodawanej fotografii. Zdarza się również, że w ogóle nie dodajemy zdjęcia, chcąc pozostać zupełnie anonimowym w portalu. Zadajmy sobie jednak pytanie, czy my przeglądamy profile bez zdjęć? Czy wysyłamy wiadomości do osób z pustym profilem bez zdjęcia?

Dodaj zdjęcie i bądź widoczny!

Jeżeli dodasz zdjęcie, twój profil randkowy będzie popularny i przede wszystkim widoczny dla wszystkich użytkowników. Jeżeli Twoja galeria będzie miała więcej niż tylko jedno zdjęcie, a wszystkie fotografie będą realistyczne, określisz siebie w portalu randkowym jako użytkownika wiarygodnego i godnego zaufania.

Warto od początku grać w otwarte karty, albowiem profil bez zdjęcia i szerszego opisu nie jest zbyt dobrze postrzegany przez innych użytkowników serwisu randkowego.

Chcesz poznać ukochaną osobę? Marzysz o trwałym i wyjątkowym związku? Dlatego od początku swojej przygody w portalu randkowym bądź wiarygodny. Pokaż innym użytkownikom, że naprawdę Ci zależy na poznaniu nowych osób, że jesteś szczery i otwarty na nowe relacje.

Portal randkowy to nie tylko szansa na miłość. To również możliwość poznania nowych znajomych, zawierania trwałych przyjaźni. Wszystko zależy od Ciebie. Jeżeli w profilu wyraźnie określisz, że poszukujesz przyjaźni, miłości i przygody, z pewnością Twoja skrzynka odbiorcza zawsze będzie pełna.

Randka online to początek nowej znajomości

Kiedy już umówisz się na swoją pierwszą randkę online, reszta potoczy się sama. Najpierw będziecie rozmawiać za pośrednictwem Internetu, potem umówicie się na prawdziwą randkę w realu. Tutaj warto zachować ostrożność, umawiając się w miejscu publicznym.

Mimo, że poznałeś się już dobrze z osobą po drugiej stronie monitora, przegadałeś z nią wiele godzin, z pewnością znasz jej wygląd ze zdjęcia, pamiętaj że w sieci też są źli ludzie. Dlatego na pierwszej prawdziwej randce warto być ostrożnym, spotykając się w miejscu publicznym.

Author | admin Comments | 0 Date | 25 czerwca, 2019

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *