PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Oznaki męskiego zainteresowania

Oznaki męskiego zainteresowania Image

Oznaki męskiego zainteresowania

Mężczyzna to stosunkowo nieskomplikowana istota ludzka i nie trzeba się jakoś specjalnie doktoryzować w języku ciała, by poradzić sobie z rozpoznaniem sygnałów o jego zainteresowaniu. Czasami jednak i w przypadku panów sytuacja nie jest aż tak prosta, jak oferują to na przykład portale randkowe.

Tutaj randka online zaczyna się od wysłania wiadomości, czynności równoznacznej z wykazaniem zainteresowania. Nawet jeśli rozmawiamy o sferze Internetu, nie zawsze też będziemy akurat wykorzystywać portal randkowy, bo przecież poznać można się wszędzie.

Co świadczy o jego zainteresowaniu?

Można mieć niemal pewność, że mężczyzna jest zainteresowany, kiedy:

  • Inicjuje kontakt – tak, to takie proste;
  • Wypytuje, chce się dowiedzieć jak najwięcej, pisze książkę o czasie wolnym kobiety, doktoryzuje się w temacie jej koleżanek i wrogów;
  • Opowiada o sobie, często stawiając się w zadziwiająco dobrym świetle, omawia swoje hobby, mówi o pracy, wręcz zarzuca wiedzą i faktami;
  • Chce się umówić – nawet jeśli wszystkie powyższe oznaki trafiły jak kulą w płot, ten powinien być wystarczająco czytelny.

Czy randka się układa?

No dobrze, jest zainteresowany. To jednak tylko pierwszy krok do czegokolwiek. Dopiero teraz pojawia się randka, ta klasyczna lub po prostu spotkanie w świecie realnym. Jak określić, że i w tym otoczeniu jest zainteresowany? Ponownie nie jest to szczególnie skomplikowane, ponieważ w męskim wydaniu randka internetowa nie różni się specjalnie od randki klasycznej i w czasie obu panowie działają w oparciu o bardzo podobne schematy. Wszystkie punkty przedstawione powyżej można niemal dokładnie przełożyć na randki w tak zwanym realu.

Czy to wszystko? Nie do końca, ponieważ w świecie realnym istnieje jeszcze aspekt fizyczności. Można mieć przekonanie graniczące z pewnością, że mężczyzna jest mocno zainteresowany, jeśli non stop wpatruje się w kobietę w czasie spotkania i wręcz patologicznie skupia na niej uwagę.

Jak już zostało powiedziane, mężczyzna to stworzenie prostolinijne i nie będzie niczego udawał. Jeśli jest zainteresowany, będzie się interesował tylko kobietą, a jeśli nie jest zainteresowany, będzie sprawdzał, czy coś ciekawego nie dzieje się za oknem lub będzie dogłębnie zapoznawał się z dużo bardziej interesującym menu restauracji. Mężczyzna nie zawsze jest subtelny w swoich sygnałach a czasami bywa wręcz niezdarny, więc warto jest mu pomóc w odpowiednim ukierunkowaniu jego zainteresowania.

Author | admin Comments | 0 Date | 31 lipca, 2019

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *