PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Skuteczne uwodzenie

Skuteczne uwodzenie Image

Skuteczne uwodzenie

O technikach uwodzenia powiedziano już chyba wszystko, chociaż zazwyczaj pomija się najbardziej kluczowe elementy tej kwestii. Okazuje się bowiem, że nie ma większego znaczenia, czy wybieramy się na randki w Krakowie, idziemy w jakieś romantyczne miejsce, jest wieczór lub południe, a także nie istotne jest to, czy mamy w planie randki internetowe, czy te klasyczne. Podobnie jak wszystko inne w życiu, w tym randki internetowe, mają bardzo konkretny cel, którym jest zaspokojenie bardzo konkretnych potrzeb. Zaspokojenie tych potrzeb jest kluczem do sukcesu.

Jakie potrzeby zaspokaja randka?

Na początku można postrzelać i powiedzieć, że podryw uda się dzięki dobremu tekstowi na podryw, dzięki szarmanckim gestom lub romantycznemu podejściu. Podobnie jak to zazwyczaj w życiu bywa z innymi rzeczami, także w uwodzeniu jest masa prostych i łatwych do wdrożenia rozwiązań dla złożonych problemów, których jedyną wadą jest to, że zupełnie nie działają.

Tego typu szybkie recepty dające się sformułować w niezbyt rozbudowanym zdaniu to jedna wielka strata czasu. Nie zaspokajają one bowiem podstawowej potrzeby kobiety w czasie randki, czyli potrzeby docenienia i adoracji. Kobiety tak naprawdę nie mają jakichś wielkich wymagań. Po prostu chcą być ważną częścią życia mężczyzny i chcą to odczuwać.

Słuchaj jej spokojnie

Ważna jest tutaj inicjatywa mężczyzny w okazywaniu tego, jak kobieta jest ważna i ciekawa. Żeby jednak to zrobić, trzeba najpierw dobrze wycelować swoje działania, a to już nie jest takie proste. Uwaga mężczyzny musi być bowiem spersonalizowana. Tanie komplementy nic nie dają.

Jak dobrze wycelować? Trzeba być cierpliwym i słuchać, odnosić się do drobiazgów, dopytywać, a potem, kiedy pojawi się jakaś ciekawa okazja, zaatakować.

Dwa rodzaje mężczyzn

Mówi się, że mężczyźni dzielą się na takich, którzy potrafią skorzystać z okazji i na takich, którzy potrafią sobie okazję stworzyć. Za tworzenie okazji można uznać same randki internetowe, ale potem pojawia się ważniejsza kwestia, czyli wykorzystanie okazji. Bo ta tak naprawdę nasunie się sama, jeśli tylko kobieta jest chociażby w najmniejszym stopniu zainteresowana mężczyzną. A w portalach randkowych jest to kwestia w zasadzie dana.

Podryw stanie się naturalny, jeśli tylko mężczyzna będzie angażował kobietę i wyczekiwał na momenty, które ona mu podsunie. Uwodzenie jest bowiem sztuką dialogu, a do niego jak do tańca – trzeba dwojga.

Author | admin Comments | 0 Date | 29 kwietnia, 2019

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *