PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Kogo da się poderwać? – nie ważne do jakiej ligi się należy

Kogo da się poderwać? – nie ważne do jakiej ligi się należy Image

Kogo da się poderwać? – nie ważne do jakiej ligi się należy

Na pewno każdy spotkał się z twierdzeniem, że nie należy do tej samej ligi, co osoba, która mu się podoba lub usłyszał takie określenie o osobie trzeciej. W takim sądzie chodzi przede wszystkim o to, że osoby o pewnym statusie czysto fizycznym i materialnym nie powinny być zainteresowane osobami o statusie niższym. Jest to wyjątkowo cyniczny sposób malowania świata, ale nie można mu odmówić przynajmniej ograniczonej styczności z rzeczywistością.

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że kobieta przywykła do bogatego życia i regularnych wizyt w teatrze, nie będzie specjalnie zainteresowana bezrobotnym, który stołuje się w restauracjach typu fast food albo bar mleczny. Osoba dbająca o swoje ciało nie zainteresuje się kimś, kto traktuje je po macoszemu. Piękne kobiety też dość rzadko interesują się bardzo brzydkimi mężczyznami. Warto jednak zauważyć, że nie są to twarde zasady, a jedynie pewne tendencje. Pieniądze pomagają, ale wiele pań mimo wszystko chciałoby porozmawiać z mężczyzną na jakimś poziomie intelektualnym. Z kolei poczucie humoru może nie wystarczyć, jeśli mężczyzna całkowicie zaniedbuje higienę i chodzi w brudnych ubraniach. Pozytywne nastawienie, energia i chęć bycia sobą na sto procent pozwalają często na rozpoczęcie flirtu z kimś zupełnie spoza naszej ligi.

Zagadanie – teksty na podryw nie działają, ale rozmowa jest kluczem do sukcesu

Teksty na podryw są uważane za sposób na rozpoczęcie podrywu. Niewiele jest rzeczy bardziej nietrafionych od nich. Trzeba przede wszystkim zrozumieć, że wypowiedziane słowa nie są bynajmniej początkiem podrywu. Jeśli kobieta nie wykazała jakiegokolwiek zainteresowania przed nimi, podryw skończy się zanim się jeszcze zaczął. Jeśli jednak kobieta już jakiś czas puszcza w kierunku mężczyzny zalotne spojrzenia, podryw trwa już od dawna i to jest dopiero jego kolejny etap.

Paradoksalnie, tekst na podryw nie musi być bardzo złym pomysłem. Zadaniem mężczyzny na początek jest zaangażowanie kobiety w dyskusję. Chce ona rozpocząć taniec zalotny, w którym słowa i gesty będą pełnić rolę kroków na parkiecie, ale to mężczyzna musi prowadzić. Dlatego musi koniecznie wejść w rozmowę w sposób gładki. Pierwsze randki Warszawa bywają decydujące. Tekst na podryw na pierwsze randce może przełamać pierwsze lody i sprawić, że się uśmiechnie. Potem jednak i tak przechodzi się do właściwego wyzwania tego etapu romansu: konieczne jest nawiązanie rozmowy.

Rozmowa jest istotą podrywu, chociaż naturalnie ogromna jej część prowadzona jest w sposób niewerbalny. Trzeba uważać na pułapkę monologu. Powiedzenie czegoś mądrego i nawet interesującego nie ma sensu, ponieważ do podrywu trzeba dwojga, a monologowanie do niczego nie prowadzi. Pierwsze słowa mogą dotyczyć kwestii oczywistych, na przykład skupić się na komplementowaniu wyczynów kobiety na parkiecie czy odnieść się do tego, z kim przyszła. Można zauważyć coś odnośnie jej wyglądu, można nawiązać do czegokolwiek innego, byle tylko miało to sens. Surrealizm jest niewskazany. Niezłym sposobem jest też rozpoczęcie zwykłym „cześć”, ponieważ na takie powitanie wypada odpowiedzieć. I już rozmowa jest rozpoczęta.

Czasami jest bardzo łatwo, bo jeśli kobieta wpatrywała się w mężczyznę jak w obrazek, wystarczy powiedzieć coś w temacie jej spojrzenia i zachwycić się, że takie spojrzenie przyciąga bezbłędnie. W tej sytuacji to kobieta zainicjowała całą zabawę i tego nie ukrywa, więc wystarczy jej się tylko rzucić na pożarcie.

Należy na pewno unikać teoretycznie nieszablonowych pomysłów typu deklaracji, że nie interesują nas typowe teksty na podryw i po prostu jesteśmy drugą osobą zainteresowani. Pamiętajmy, że podryw to gra, w której obie strony muszą opuścić swoją strefę komfortu. Pozostaje po niej siatka bezpieczeństwa w postaci konwenansów flirtu i zdecydowanie nie należy jej zrywać.

Niebezpieczne są też pytania, na które można odpowiedzieć jednym słowem. Wtedy, zamiast odbijać piłeczkę, poczujemy się jak przy zderzeniu ze ścianą. Utrudnia to też zadanie kobiecie, ponieważ nie może ona w żaden sposób niuansować czy przyprawić swojej odpowiedzi. Bardzo zainteresowane panie oczywiście znajdą sposób.

Author | admin Comments | 0 Date | 2 sierpnia, 2018

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *