PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Flirt i podryw – poradnik praktyczny dla pań

Flirt i podryw – poradnik praktyczny dla pań Image

Flirt i podryw – poradnik praktyczny dla pań

Gonienie króliczka jest przyjemne. Dla wielu osób jest to wręcz cel sam w sobie, ponieważ są nastawieni przede wszystkim na przyjemność płynącą z gry niedomówień, sygnałów wysyłanych językiem ciała czy aluzji posuwających się czasami odrobinę za daleko. Flirt może być dla nas wszystkim, ale w wielu przypadkach deklaracje odnośnie przyjemności płynącej z polowania to mechanizm obronny pozwalający na ukrycie zainteresowania drugą osobą. W ten sposób nie trzeba się otwierać, ale należy pamiętać że flirt nie trwa wiecznie i trzeba będzie podjąć jakieś decyzje.

Flirt jest tak przyjemny, ponieważ w jego trakcie świat się dla nas zmienia. Nie można oczywiście flirtu nazwać związkiem, ale wraz z pierwszym słowem pojawia się już swoista nić porozumienia, skupiamy się na drugiej osobie i rzeczy dookoła nas przestają być takie istotne. Stajemy się w pewien sposób delikatniejsi, ponieważ wchodzimy w konwencję, do której potrzeba dwóch osób. Każdy na pewno spotkał się z sytuacją, kiedy pierwsza próba flirtu zostaje natychmiast odrzucona. Nawet jeśli nie zdarzyło się to nam osobiście, na pewno byliśmy tego świadkami. W takiej sytuacji nie powinno się kontynuować flirtu i jest to praktycznie niemożliwe. Trzeba się pogodzić z bolesnym odrzuceniem, z odrobiną wstydu, z zawodem. Właśnie z tego powodu do flirtu potrzebna jest odrobina zaufania. Jedna osoba zaczyna grę i liczy na to, że druga ją podejmie. Z każdym kolejnym słowem zaufanie jest rozbudowywane coraz bardziej, ale oczywiście nie należy ufać ślepo. Flirt jest bez wątpienia wstępem do związku, sposobem na rozwinięcie zainteresowania drugą osobą. Do związku mu cały czas daleko.

Efekty flirtu nie muszą być wcale spektakularne. Czasami kończy się na jednym wieczorze, kiedy indziej po kilku tygodniach zainteresowanie znika. W tym poradniku na pierwszym miejscu mimo wszystko stawiany będzie flirt i cała mechanika podrywu, dzięki którym buduje się pierwszą relację. Jest to swoiste przygotowanie do związku, budowanie wstępnego fundamentu i chociaż takie stawianie sprawy odziera trochę zaloty z ich magii, ich praktyka jest jak najbardziej ekscytująca. Co bardzo istotne, flirt to umiejętność, ponieważ uczestniczą w niej dwie osoby. Jest niczym taniec i tego tańca się trzeba nauczyć, aby druga osoba nie tylko mogła czerpać z niego przyjemność, ale także czuć się w nim bezpiecznie.

Panie robią pierwszy krok – upewnij się, że twoje intencje są dla niego jasne

Author | admin Comments | 0 Date | 22 lipca, 2018

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *