PoradnikUwodzenia.pl
Poradnik Uwodzenia – Randki

Anatomia złego chłopca

Anatomia złego chłopca Image

Anatomia złego chłopca

Większość „miłych mężczyzn” skarży się na to, że kobiety wolą niegrzecznych mężczyzn, należących nawet do grona „chamów i prostaków”. Cóż, w przeciwieństwie do nich, badboy nie będzie się wypłakiwał, że nikt go nie chce.

Z drugiej strony, kobiety zazwyczaj twierdzą, że wolą mężczyzn miłych, zabawnych, ciepłych i rodzinnych, którzy będą je szanowali. A potem wiążą się ze „złym chłopcem”. Jak to działa? O co w tym chodzi?

Pewność siebie

Zapytanie zwykłego człowieka o opinię zwykle mija się z prawdą, a uzyskana odpowiedź nijak ma się do rzeczywistości. Trzeba przyjrzeć się, co człowiek robi na co dzień, a nie tylko co mówi. Nie inaczej jest z kobietami i ich życiowymi wyborami.

Kobiety zawsze lubiły pewność siebie i przebojowość, a są to cechy, bez których badboy po prostu nie może istnieć. Oczywiście, przy okazji bardzo często uwidaczniają się także cechy negatywne, takie jak problemy z szacunkiem czy zdrowym kompromisem, ale nie przeważają one nad tym, co kobiety pociąga.

Zaradność

Badboy to człowiek, który zazwyczaj idzie przez życie niczym taran. Oznacza to w praktyce, że ma całkiem niezłe osiągnięcia na koncie samorealizacji i kariery zawodowej. Jest to dla kobiety ważne i nie można tego rozpatrywać w szablonie poszukiwania przez kobietę pieniędzy.

Dla kobiety dorosłej ważna jest stabilizacja i możliwość odpowiedniego zadbania o rodzinę. Nie można się temu dziwić. Badboy w znacznie większym stopniu daje tutaj pozytywne gwarancje, w przeciwieństwie  do mężczyzn słabszych, należących do grupy „ciepłych kluch”. Z nimi bywa różnie.

Badboy’e są szczęśliwi

Jedną z podstawowych zasad wpajaną wszystkim ludziom poszukującym związku jest to, że przed wiązaniem się z kimś innym, trzeba uporządkować relacje z samym sobą. Trzeba pokochać siebie, by móc pokochać innych. Niegrzeczny chłopiec nie ma z tym problemu, bo on żyje po swojemu, dobrze się z tym czuje i jeśli wprowadzi do swojego życia kobietę, będzie ona jego wzbogaceniem, a nie substytutem czegoś innego.

Może to się wiązać z konfliktami, ponieważ taki mężczyzna nie będzie stawał na głowie, by tylko się kobiecie przypodobać. Dla niewielkiej części kobiet będzie to rzecz nie do przeskoczenia, ale znakomita większość kobiet będzie w pełni usatysfakcjonowana takim stanem rzeczy. Gdyby chciały zwierzątko domowe, kupiłyby sobie psa lub kota – one potrzebują faceta z jajami.

One też lubią się postarać

Większość mężczyzn jest średnio zainteresowana dziewczynami łatwymi. Fakt, na imprezie warto poderwać, postawić drinka i skonsumować. Potem jeszcze można się kilka razy spotkać, ale po kilku takich randkach zainteresowanie szybko się kończy. Albo ona znajduje następnych kandydatów.

Panom zachowującym się w podobny sposób niestraszne raczej zdobywanie wielu kobiet, ale nawet te, które już się uda zdobyć, też szybko stracą zainteresowanie, bo ich zdobycie możliwe jest bez wysiłku. Kobiety, podobnie jak mężczyźni, niespecjalnie cenią sobie to, co jest łatwe, a badboy będzie wymagał trochę wysiłku, by zainteresować go sobą i przy sobie zatrzymać.

Author | admin Comments | 0 Date | 19 listopada, 2018

leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *